Бездротові пристрої передачі данних з лічильникив газу 

        Безпровідні радіомодулі та пристрої на основі технології LoRa для збору даних з лічильників газу, води, електроенергії та інших побутових на промислових лічильників.

Технологія «LoRa» має найменше використання енергії для передачі даних, вкрай високу проникливість скрізь перепони будівель та земельних споруд, високу стійкість до радіоперешкод і тому дозволяє виробляти радіо модуля, що можуть збирати та транслювати дані впродовж до 10 років на відстань до 12 км. використовуючи автономне живленні від літієвих батарей.


 Радіомодулі для лічильників газу.

        Радіо модуль «LORA-IZO-xxx» призначений для одержання даних від лічильників природного газу, води, електроенергії та інших енергоресурсів, що мають можливість встановлення датчиків імпульсів або мають цифровий вихід (інтерфейс) для передачі цих даних в систему контролю постачальників енергоресурсів. Данні за бажанням можуть одержувати також споживачі енергоресурсів для контролю за своїм споживанням з метою оптимального та економічного споживання.


         Одержані від лічильника дані модуль зберігає і накопичує за весь час роботі. Періодично (стандартно – 1 раз на добу, або за визначенням замовника) радіо модуль передає дані на сервер баз даних, використовуючи малопотужний радіозв’язок (до 25 мВт) у смузі радіочастот 868…868,6 МГц, яка, відповідно до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України, є частотою загального користування та не вимагає ліцензування.


Наразі зараз виробляються:

  • модулі для лічильників типу «Elster» з вбудованими датчиками імпульсів;
  • модулі для лічильників типу «Gross» комплектно з датчиком імпульсів;
  • модулі для інших лічильників газу при наявності зовнішнього датчика імпульсів.

LOGOS-M002» - автономна система збору даних с радіусом дії до 12 км.
«LOGOS-M002» дозволяє отримати данні з:

  • Датчиків температури, витрати і тиску (води, газу, електроенергії);
  • Встроенних датчиків температури, тиску, вологості, наближення, руху, вібрації. прискорення і т.п.;
  • Контролерів освітлення, датчиків пожежної безпеки з контролю колірної температури, ультразвукових та інших датчиків наближення і вимірювання відстані.

        Датчик імпульсів низької частоти (IPS020IZx) призначено для формування електричних сигналів типу «контакт з нульовим потенціалом» в залежності від обертів механічних відлікових пристроїв лічильників газу типу «Самгаз» мод. RS/2001-2 (G1.6, G2.5, G4), RS/2.4(G6) з лічильним механізмом 2007р.

Має варіант виконання :

  • сигнал типу «контакт з нульовим потенціалом»;
  • сигнал TTL рівня від датчика Холла.

СЕРТИФІКАТИ

Сертифікат експертизи типу (Додаток 1, Додаток 2, Сетифікат відповідності)